<

Modernizacja systemu SSP w zakresie wykonania sterowania wentylacją pożarową w budynku PGE w WarszawieSeptylion Spółka Jawna, na zlecenie generalnego wykonawcy, zmodernizowała System Sygnalizacji Pożaru (SSP) i wykonała instalację sterowania wentylacją pożarową na klatkach schodowych i w szybach windowych w budynku PGE w Warszawie, w oparciu o centralę pożarową firmy Panasonic EBL 512.


Modernizacja systemu SSP  - wykonanie sterowania wentylacją pożarową w budynku PGE  w Warszawie 


                                                                             

Septylion Sp. J. zmodernizowała System Sygnalizacji Pożaru (SSP)  i wykonała instalację sterowania wentylacją pożarową na klatkach schodowych i w szybach windowych, w budynku PGE  w Warszawie. Zmodernizowany system SSP nadzorowany jest  przez centralę pożarową firmy Panasonic EBL 512.

W związku z koniecznością dostosowania budynku PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. do wymogów ochrony ppoż, nasza firma wykonała instalację sterowania klapami pożarowymi oraz siłownikami okiennymi. W budynku zostały zainstalowane i podłączone do centrali EBL 512 moduły sterujące firmy Panasonic, które po zaprogramowaniu realizują scenariusz pożarowy, w zakresie wentylacji klatek schodowych i wind.

 Prace odebrano bez zastrzeżeń.

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u