<

Dostawa macierzy QNAP z dyskami firmy Seagate do Warszawskiego Uniwersytetu MedycznegoSeptylion Sp. J. w ramach wygranego przetargu, dostarczyła profesjonalną 16 dyskową macierz QNAP z segmentu najwydajniejszych i najpojemniejszych systemów QNAP - NAS do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dostarczona macierz QNAP TS-1679U-RP została sprzedana w maksymalnie rozbudowanej konfiguracji: z 16 GB pamięcią QNAP DDR3 i 16 dyskami twardymi marki Seagate Constellation CS o pojemności 2TB.


Dostarczyliśmy macierz QNAP z dyskami marki Seagate dla Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego


 

       

 

                        Septylion Spółka Jawna,  w maju,  w ramach wygranego postępowania przetargowego, dostarczyła profesjonalną 16 dyskową macierz QNAP z segmentu najwydajniejszych i najpojemniejszych systemów QNAP - NAS do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dostarczona macierz QNAP TS-1679U-RP została sprzedana w maksymalnie rozbudowanej konfiguracji: z 16 GB pamięcią QNAP DDR3 i 16szt. dysków twardych marki Seagate Constellation CS o pojemności 2TB - dedykowanymi do pamięci masowych. Macierz została objęta rozszerzoną 5 letnią gwarancją QNAP FEN CARE PACK – NBD (Next Business Day). Dostawa została zrealizowana w terminie i zgodnie z umową.

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u