<

Informacje o firmie i historia spółki

Opis działalności Septylion Spółka Jawna, historia, rodowód i doświadczenie firmy.


Septylion  Sp. J., jest średniej wielkości integratorem zajmującym się projektowaniem, dostawą, integracją i serwisem systemów teletechnicznych oraz informatycznych.

Formalnie Spółka działa na polskim rynku od 2009 roku, ale dysponuje kilkunastoletnim doświadczeniem wspólnika i pracowników wyniesionym z ich poprzednich firm.

Naszą specjalnością  jest prowadzenie projektów w zakresie systemów informatycznych, sieci lokalnych (LAN) i rozległych (WAN), instalacji słaboprądowych (SAP, DSO, KD, SSWiN, CCTV), systemów zarządzania budynkami i automatyki (BMS). Zajmujemy się dostarczaniem sprzętu komputerowego i pisaniem oprogramowania.

Uczestniczymy w wielu przetargach.
Budujemy serwerownie i wyposażamy je w systemy UPS,  suchego gaszenia i klimatyzację. W ramach integracji podejmujemy się też wykonania instalacji elektrycznych i zasilania awaryjnego.
Dostarczamy i serwisujemy rozwiązania wielu firm min.: BOSCH, ESSER, Schrack, Polon, Genesis Electronics, Satel, HP, Dell, Fujitsu, Apple, Acer, Lenovo, APC, Cisco, NTT, Kide, Savi Technologie, TAC, Siemens, Daikin

 

Tu pracujemyTu pracujemy

Tu pracujemyTu pracujemy


Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u